زنجیره توسعه دهندگان بهائی

زنجیره ای از افراد در سراسر جهان است که برای رفع نیازهای جامعه جهانی بهائی در توسعه و بایگانی نمودن پروژه های مختلف، به صورت داوطلبانه فعالیت می کنند .

هم اکنون حلقه ای از این زنجیره شویــــــد

شبکه توسعه دهندگان بهائی در اولین سالگرد پیدایش خود | سایت پروژه های بهائی

شبکه توسعه دهندگان بهائی در اولین سالگرد پیدایش خود

همراهان عزیز و زنجیره های شبکه توسعه دهندگان بهائی،

 

در هفته ای که گذشت، شبکه توسعه دهندگان بهائی آخرین روزهای سال اول از پیدایش خود را گذراند. سالی که سپری کردیم مملو از تجربه و فعالیت و سرشار از امید برای توسعه جامعه بهائی فارسی زبان در حوزه اینترنتی و نرم افزاری بود.

 

در این سال پروژه های مشارکتی آنلاین در زنجیره توسعه دهندگان بهائی انجام شد، نرم افزار های بهائی فرصت تولید و انتشار را پیدا کردند، مجلات الکترونیکی بهائی متعددی تاسیس و منتشر شد، انگیزه جوانان بهائی برای فعالیت در این حوزه به دلیل وجود محلی متمرکز برای ارائه و مشورت دو چندان شد.
البته نمونه های این تلاش ها و موفقیت ها از آنچه ذکر شد بیشتر بود که فرصت بررسی و بیان آن در این مقال نمی گنجد و عدم بیان آنها دلیل بر بی توجهی به آنها نیست. آنچه اهمیت داشت این است که این تلاش ها همراه با دشواری های مواجه شدن با شرایط نو بود که با ارج نهادن به روحیه تکاپو و تغییر در جامعه بهائی آنها را پشت سر گذاشتیم. از تجربه ها و شرایط نو استفاده کردیم تا خود را برای آینده ای روشنتر در این حوزه آماده کنیم.

 

بنابراین با امید به پیشرفت و ترقی در سال دوم تصمیم گرفتیم که تحولی در ارائه خدمات این زنجیره به وجود بیاوریم. برای شروع برای تسهیل استفاده بازدید کنندگان و ارائه هر چه بهتر و موثرتر خدمات و فعالیت های زنجیره، سایت به صورت و شکل جدیدی ارائه می شود. از شما دعوت می کنیم که از سایت بازدید کنید و تغییرات را ملاحظه کنید و همچنین برای بهبود کار در نظر خواهی سایت در مورد طرح و شکل جدید ارائه سایت شرکت کنید .

 

با آرزوی شادی و سرزندگی برای شما،
زنجیره توسعه دهندگان بهائی
سایت پروژه های بهائی

براي ارتباط با سايت با آدرس info@bahai-projects.org مکاتبه کنيد.